Loading...
Professional impositions of PDF data

Instrukcja Obsługi

Spis Treści


MikserMikser to potężne narzędzie, które potrafi wykonać nawet najbardziej skomplikowane impozycje w jednym kroku.

Mikser operuje na tych samych zasadach, co Mikser Stron, ale teraz nowy dokument z pozmienianą kolejnością stron jest tworzony wirtualnie, ale nie traci czasu na zmienianie kolejności, duplikowanie lub obracanie stron w oryginalnym dokumencie, zapisywanie nowego pliku i działanie na nim. Mikser zmienia kolejność stron w dokumencie wirtualnie i wykonuje impozycję natychmiast.

Oto prosty przykład, który wytłumaczy działanie Miksera: W dokumencie są 2 strony, i mają one zostać umieszczone obok siebie - korzystając z impozycji N-up, ALE strona 2 ma zostać umieszczona przed stroną 1. Najlepszym rozwiązaniem jest wybranie impozycji N-up i ustawienie Miksera z zasadą “2 1”. Wtedy impozycja zostaje wykonana poprawnie bez modyfikowania oryginalnego pliku.

PRZYKŁADY

Skopiuj 4 karty 90 x 50 mm do arkusza SRA3 (320 x 450 mm):

Udaj się do Miksera Stron i stwórz konfigurację z 4 stronami w grupie i zasadą “(1T4)#6”. Zapisz tę zasadę jako “4 karty 90x50 do SRA3” i wróć do głównego okna. Ustaw ustawienia domyślne (arkusz SRA3, marginesy 8 mm, rozstaw 4 mm), kliknij Mikser i wybierz zapisaną wcześniej zasadę. Następnie kliknij OK.

Wykonaj impozycję dokumentu, 16 stron, jako broszury na arkuszu A1.

Udaj się do Miksera Stron i stwórz nową konfigurację z 0 stronami w grupie i zasadą “B(1TN)”. Zapisz tę zasadę jako “Broszura, jeden arkusz” i wróć do głównego okna. Wybierz format A1, marginesy 8 mm i rozstaw “0 10’. Ustaw impozycję N-up, kliknij Mikser i wybierz zapisaną wcześniej zasadę. Zapisz ustawienia do późniejszego użytku.Zaleca się zapisywanie wszystkich ustawień ze szczegółowymi opisami w celu późniejszego użytku.

Nie jest możliwe, aby użyć funkcji “Wypełnij arkusz” z impozycją N-up w trakcie korzystania z Miksera.

Pobierz w pełni funkcjonalną wersję demonstracyjną za darmo:
WERSJA DEMO ZA DARMO*
Twoje imię:


Adres e-mail, na który wyślemy link do pobrania:


Wybierz platformę:
 Windows    OSX


Proszę opisać tekst z obrazka (ochrona przed spamem):
*) 100% W pełni funkcjonalny przez 14 dni