Loading...
Professional impositions of PDF data

Instrukcja Obsługi

Spis Treści


Często wykonywane zadaniaTych czterech przycisków używa się do szybkiego ustawiania impozycji.

OMÓWMY JE, ZACZYNAJĄC OD NAJNIŻSZEGO:

 Przycisk DOMYŚLNE ustawia domyślne ustawienia obramowania i pozycji na arkuszu (takie same, jak kiedy po raz pierwszy otwierasz to okno).
 Przycisk “6-3” ustawia marginesy na 6 mm i rozstaw na 3 mm (np. impozycja stron 210 x 99 mm na SRA3).
 Przycisk “8-4” ustawia marginesy na 8 mm i rozstaw na 4 mm (np. impozycja wizytówek 50 x 90 mm na SRA3). Ten przycisk wpływa jedynie na marginesy i rozstaw, żadne inne ustawienia (format, skala) nie zostają zmienione.
 Przycisk “0-0” ustawia marginesy na 0 mm i rozstaw na 0 mm (np. impozycja stron bez spadów). Ten przycisk wpływa jedynie na marginesy i rozstaw, żadne inne ustawienia (format, skala) nie zostają zmienione.

Nowość w PLDA: ustawienia tych czterech przycisków mogą łatwo zostać zmienione, aby pasować do twoich często wykonywanych zadań.

Aby zmienić przycisk, ustaw swoje ustawienia (w tym celu musisz otworzyć plik PDF). Otwórz menu PLDA i wybierz “ZAPISZ SZYBKIE USTAWIENIA OKNA”.

Wybierz przycisk, który chcesz zmienić, ustaw nowe imię i opis (pokazuje się on jako wskazówka dla narzędzia). Można ustawić, aby przyciski wpływały jedynie na marginesy o rozstaw. W tym celu wybierz opcję “ZAPAMIĘTAJ TYLKO MARGINESY I ROZSTAW”.

Aby wrócić do ustawień fabrycznych, wybierz przycisk i kliknij “RESET”.

Pobierz w pełni funkcjonalną wersję demonstracyjną za darmo:
WERSJA DEMO ZA DARMO*
Twoje imię:


Adres e-mail, na który wyślemy link do pobrania:


Wybierz platformę:
 Windows    OSX


*) 100% W pełni funkcjonalny przez 14 dni