Loading...
Professional impositions of PDF data

Instrukcja Obsługi

Spis Treści


CDA4W PLDA 5.2 przycisk “CDA4” jest domyślnie schowany. Można go ustawić na Widoczny / Niewidoczny na stronie “Operacje na stronach / Ustawienia”.

CDA4 to przykład Specjalnego Zastosowania. Został stworzony dla klientów, którzy często wykonują impozycje stron do wydrukowania jako etykiet płyt CD, wyglądające jak poniżej:Zaletą tej opcji jest bardziej zautomatyzowana impozycja, niż zwykłe Step and Repeat lub N-up. Środek etykiety jest obliczany, a następnie etykiety lądują na arkuszu, eliminując w ten sposób różnice w rozmiarach plików PDF używanych przez różnych klientów.

Jeśli potrzebujesz zmienić rozmiar etykiet przed impozycją, wybierz skalę i kliknij ponownie przycisk CDA4.

Jeśli chcesz wykonać impozycję w sposób, który nie może zostać automatycznie wykonany przez obecną wersję oprogramowania, wyślij prośbę na support@plda.pl.

Niech ta prośba zawiera dokładny opis impozycji, oraz przykładowe pliki PDF, jeśli jest to możliwe, Skontaktujemy się z tobą aby powiedzieć, czy taka impozycja jest możliwa (najczęściej jest), ile będzie kosztować i datę, kiedy możemy dostarczyć ci specjalną wersję wtyczki, przystosowaną do twoich potrzeb.


Pobierz w pełni funkcjonalną wersję demonstracyjną za darmo:
WERSJA DEMO ZA DARMO*
Twoje imię:


Adres e-mail, na który wyślemy link do pobrania:


Wybierz platformę:
 Windows    OSX


*) 100% W pełni funkcjonalny przez 14 dni