Loading...
Professional impositions of PDF data

Instrukcja Obsługi

Spis Treści


Foldery Podręczne


To okno jest tylko w języku angielskim

PRACA Z FOLDERAMI PODRĘCZNYMI
PLDA może zapisać ustawienia impozycji dla folderu. Jeśli plik PDF zostanie skopiowany do takiego folderu, a “Sprawdzanie Folderów Poderęcznych” jest włączone, wykonana zostanie impozycja tego pliku według zapisanych ustawień.

Folder można ustawić:

 Do obecnych ustawień
 Do zapisanych ustawień (konfiguracji)
 Do zapisanych Czynności

Ustawienia są zapisane w “PLDASettings.info” w środku folderu. Jeśli oryginalne ustawienia (np. Czynności) zostaną zmienione, nie wpływa to na ustawienia folderu. Aby zmienić ustawienia folderu, należy ustawić go ponownie.

Każdy folder ma własne podfoldery wyjściowe dla plików źródłowych i plików po impozycji. Wszystkie pliki są domyślnie przeniesione do podfolderu wyjściowego. Jeśli folder wyjściowy nie istnieje, zostanie on stworzony w trakcie powstawania Folderu Podręcznego. Pliki można przenosić do jakiegokolwiek innego folderu, w tym do innego Folderu Podręcznego.

Po wybraniu Folderu Podręcznego, jego ustawień i folderów wyjściowych, należy wcisnąć przycisk “Ustaw Folder Podręczny” aby zapisać ustawienia w folderze.

Przycisk “Pokaż Ustawienia Folderu Podręcznego” pokazuje obecne ustawienia. Jeśli folder jest ustawiony do Czynności, jej ustawienia mogą zostać łatwo zmienione w pokazującym się wtedy oknie.

Jeśli w trakcie przetwarzania Folderu Podręcznego wystąpi błąd, przetwarzanie zostaje zatrzymane, “Sprawdzanie Folderów Podręcznych” zostaje wyłączone, a użytkownik dostaje powiadomienie o problemie.


SPRAWDZANIE FOLDERÓW PODRĘCZNYCH
Sprawdzanie Folderów Podręcznych może działać tylko wtedy, kiedy uruchomiony jest Adobe Acrobat.

Sprawdzanie Folderów Podręcznych może zostać WŁĄCZONE lub WYŁĄCZONE w oknie Folderów Podręcznych, lub poprzez kliknięcie ikonki, która informuje o statusie Sprawdzania Folderów Podręcznych.

 
Pobierz w pełni funkcjonalną wersję demonstracyjną za darmo:
WERSJA DEMO ZA DARMO*
Twoje imię:


Adres e-mail, na który wyślemy link do pobrania:


Wybierz platformę:
 Windows    OSX


*) 100% W pełni funkcjonalny przez 14 dni